Služby

Kooperační centrum

Nabízíme své výrobní kapacity ke kooperaci – frézování na 6osém obráběcím centru TRIMILL VU 3021 a broušení rovinných ploch na brusce WALDRICH COBURG.

Na základě Vašich požadavků, výkresové dokumentace nebo 3D modelu Vám zpracujeme cenovou nabídku. V případě potřeby vyjasnění výrobních nebo technologických detailů vycházejících z Vašich zvyklostí a potřeb Vás osobně navštívíme. K výrobě nabízíme naše 6osé obráběcí centrum TRIMILL VU 3021, které máme v naší výrobní hale ve Vsetíně.

 

Testovací obrábění

Kvalita, přesnost, cílení na detail. Kompletní program s individuální technologií na míru a testovací obrobení.

Cílem naší práce je kvalitní a přesné obrobení nástrojů, forem a dílců.

Připravíme vám kompletní technologii a testovací obrábění vám předvedeme buď v našem předváděcím centru ve Vsetíně, nebo přímo na vašem stroji.

Zakázková řešení

Vyřešíme vaše specifické požadavky, upravíme stávající nabídku na míru, přizpůsobíme se vašim firemním standardům, splníme vaše přání.

Zakázková výroba umožňuje přizpůsobit stávající paletu produktů specifickým potřebám a požadavkům našich zákazníků. Díky tomu jsme schopni nabídnout vždy nejefektivnější zakázkové řešení, které bude plně vyhovovat náročným podmínkám vašeho provozu a splňovat firemní standardy. Potřebujete-li naši stávající nabídku upravit na míru, neváhejte nás kontaktovat.

ŠKOLENÍ OBSLUHY A ÚDRŽBY STROJE

Školíme operátory i pracovníky údržby strojů. 

V rámci uvádění strojů TRIMILL do provozu provádíme standardní proškolení nezbytné k  jejich  plnohodnotnému využití.

Dále nabízíme doplňková školení orientovaná na prohloubení znalostí operátorů, řešení individuálních potřeb a efektivnější využití obráběcích center TRIMILL.