Diagnostika, servis a prevence závad

S námi máte jistotu kvalitní péče o váš stroj

Plně si uvědomujeme, že rychlost a profesionalita je u servisních služeb klíčová. Jako výrobce nejlépe rozumíme našim strojům a jsme připraveni ihned vyřídit jakýkoliv váš požadavek.

POTŘEBUJETE NAŠI POMOC?

Využijte moderní službu myTRIMILL service k okamžitému vložení vašeho požadavku do našeho informačního systému. Následně můžete on-line sledovat, jak se váš případ vyvíjí.

myTRIMILL service

Nabídka produktů

Vždy pro vás máme něco navíc

K běžnému řešení vašich potřeb nabízíme také celou řadu standardizovaných kontrol stroje a doplňkových služeb. Naší snahou je minimalizovat neplánované výpadky z produkce a zajistit vám maximální produktivitu výroby. Preventivní údržba, profylaktický servis nebo vzdálená kontrola stavu stroje jsou služby, které pozitivně přispívají k bezporuchovému provozu stroje.

Vřetena

Hnací motor vaší výroby

Jde o nejdůležitější součást stroje, jehož kondice významně rozhoduje o spolehlivosti a produktivitě. Proto vám v této oblasti přinášíme ty nekvalitnější služby:

  • Kontinuita vaší výroby. Ke všem vřetenům ve strojích TRIMILL nabízíme jedinečnou službu, kterou vám nezajistí žádná jiná firma na opravu vřeten. Při poruše vašeho vřetena okamžitě přivezeme náhradní vřeteno, abyste nemuseli čekat na opravu a váš stroj tak nebyl vyřazen z produkce.
  • 100% záruka. U výměnného vřetena máte garanci na všechny jeho díly. Nejen na opravené!
  • Originální náhradní díly. Můžete se spolehnout, že námi dodané náhradní vřeteno bude mít stejnou kvalitu jako vřeteno nové. Při všech opravách používáme pouze originální náhradní díly.
  • Nepřetržitá dostupnost. Objednávat výměnu/opravu vřetena můžete kdykoli (24/7) pomocí naší webové aplikace myTRIMILL service

Náhradní díly

U nás to najdete

Nabízíme vám dostupnost všech náhradních dílů pro všechny stroje značky TRIMILL. Naší hlavní prioritou je pro vás zajistit:

  • Disponibilitu. Naše skladové zásoby náhradních dílů převyšují hodnotu 150 milionů Kč.
  • Klíčový materiál. Pravidelně vyhodnocujeme potřeby našich zákazníků a upravujeme zásoby náhradních dílů, abychom předcházeli nedostupnosti klíčového materiálu.
  • Originální náhradní díly. Pouze originální náhradní díly od výrobce dokážou zaručit vyšší spolehlivost a funkci vašeho stroje.
  • Modernizované náhrady. Zastaralé a nedostupné díly nahrazujeme moderními prvky a zajišťujeme tak vyšší spolehlivost a technickou úroveň vašeho stroje.
  • Nepřetržitá dostupnost. Objednávat náhradní díly můžete kdykoli (24/7) pomocí naší webové aplikace myTRIMILL service.

Mám zájem o zasílání newsletterů týkající se akcí na servis strojů!