AUTOMOTIVE

  • Automobilový průmysl je společně s leteckým průmyslem dynamicky se rozvíjejícím odvětvím, které využívá moderní technologie, objevuje nové postupy a neustále se snaží o co nejvyšší efektivitu a výkonnost. Nutí všechny zainteresované uvádět do praxe hi-tech materiály i zařízení a vyhledávat nové technologie přinášející lepší a lepší výsledky při dlouhodobé vysoké spolehlivosti.
  • Od počátku vzniku společnosti TRIMILL se zaměřujeme zejména na aplikace pro automobilový průmysl, protože právě nároční zákazníci v automobilovém průmyslu dokáží ocenit výjimečnou konstrukci strojů TRIMILL s vysokou tuhostí, teplotní stabilitou a přesností.
  • Konstrukce strojů TRIMILL byly vždy utvářeny tak, aby uspokojily i nejnáročnější požadavky a potřeby zákazníků z oblasti nástrojáren. Tedy společností vyrábějících vstřikovací formy (pro nárazníky, přístrojové desky, světlomety, středové tunely, podlahové koberce, prahy, izolační vložky atd.) a lisovací nástroje v rámci kusové a malosériové výroby (karosářské díly až o velikosti celé postranice osobního vozu, dveře, kapoty, konstrukční a bezpečnostní díly).
  • Výjimečná tuhost strojů TRIMILL umožňuje také vysoce efektivní obrábění kovárenských zápustek.