TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ - CNC PROGRAMÁTOR

Pokud vás charakterizuje, že máte:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • zkušenosti s přípravou a aplikací technologických postupů
  • znalost TVORBY PROGRAMŮ pro obráběcí stroje
  • orientace v oblasti obrábění (technologie, stroje a nástroje)
  • AKTIVNÍ ZNALOST ANGLIČTINY (čtení technických výkresů, komunikace se zákazníky) – nutná podmínka
  • samostatnost, pečlivost, orientace na výsledky
  • uživatelská znalost MS OFFICE

Vaším úkolem bude:

  • programování CNC frézovacích strojů
  • tvorba technologických postupů CNC obrábění
  • výběr vhodných technologií a nástrojů
  • zpracování nabídek a zakázek
  • komunikace se zákazníky
  • podpora a vedení výrobního personálu

Co získáte:

  • zodpovědnou, samostatnou a různorodou práci
  • stabilní zázemí v dynamicky se rozvíjející firmě v 20ti letou praxí
  • prostředí s přátelskou atmosférou s možností seberealizace a profesního růstu
  • výhodný sociální program
  • roční odměna (13. plat) v závislosti na výsledcích firmy a individuálním hodnocení pracovníka
  • finanční podporu jazykového vzdělávání zaměstnanců
  • bezplatné vedení bankovního účtu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Nástup dohodou!

  Místo výkonu: Jasenice 2061, VSETÍN