Servisní technik

Náplň práce:

  • opravy strojů (vyhláška 50 par.6)
  • seřízení a měření strojů (znalost čtení dokumentace - fluid, elektro)
  • uvádění strojů do provozu u zákazníka (1-2 týdny služební cesty)
  • optimalizace pohonů
  • finalizace (výstupní kontrola, odpovědnost)
  • testy obrábění (základní znalosti technologie obrábění)
  • předání stroje a školení zákazníka (cizí jazyk, komunikativnost)
  • Teleservis (práce na PC)

Požadavky:

  • SOŠ, SŠ v oboru elektro,
  • alespoň částečná znalost AJ nebo NJ,
  • samostatnost, důslednost, pečlivost,
  • ŘP sk. B, chuť cestovat
  • praxe v oboru vítána.

Co získáte:

  • zodpovědnou, samostatnou a různorodou práci
  • stabilní zázemí v dynamicky se rozvíjející firmě s 20ti letou praxí
  • 25 dnů dovolené
  • prostředí s přátelskou atmosférou s možností seberealizace a profesního růstu
  • příspěvek na dopravu,
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění,
  • příspěvek na stravné v nejvyšší možné výši
  • roční odměna (13. plat) v závislosti na výsledcích firmy a individuálním hodnocení pracovníka
  • finanční podporu jazykového vzdělávání zaměstnanců
  • bezplatné vedení bankovního účtu
  • zaměstnanecké slevy na vybraných internetových obchodech s elektronikou,
  • firemní akce,
  • zkušení a spolupracující vedoucí, kteří Vás rádi zaškolí

Nástup dohodou!

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás.

* Povinná pole
Maximální velikost přílohy: 2MB