Nákupčí

Nákupčí

Jste člověkem s praxí v nákupu ve strojírenské firmě ? Máte zkušenosti s nákupem, a jste člověk, jehož přednostmi jsou myšlení v kontextu a schopnost řešit problémy náročné na organizaci?

Náplň práce:

  • vyřizování objednávek výrobních i nevýrobních položek pro výrobu i servis strojů.
  • schvalování dodavatelských faktur,
  • vyřizování reklamací,
  • vyhledávání nových dodavatelů, organizace výběrových řízení na dodavatele,
  • příprava a uzavírání smluv s dodavateli,
  • řízení dodavatelů
  • účast při inventurách - 1x ročně

Požadavky:

  • SOU, SOŠ, SŠ v oboru strojírenství,
  • čtení výkresové dokumentace
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli slovem i písmem
  • obchodní znalosti, vyjednávací schopnosti, samostatnost, důslednost, pečlivost,
  • ŘP sk. B,
  • Znalost MS Office, znalost i částečná CAD výhodou
  • praxe v oboru vítána.

Nabízíme:

  • spolehlivé zázemí firmy s 22 letou tradicí a stabilní pozicí na trhu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravné v nejvyšší možné výši
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění,
  • firemní akce
  • zaměstnanecké slevy na vybraných internetových obchodech s elektronikou,

Nástup možný ihned.

  Místo výkonu: Dlouhé díly 447, Zlín - Louky