Konstruktér/-ka

Co očekáváme:

  • Chcete se věnovat samostatné konstrukci částí portálových obráběcích strojů vhodných pro obrábění nástrojů, forem a zápustek
  • Jako SŠ máte 5-ti letou praxi na podobné pozici v konstrukci obráběcích strojů, jako VŠ máte vystudovanou specializaci obráběcí stroje
  • Máte znalost AJ nebo NJ minimálně na úrovni B2
  • Jste aktivní řidič skupiny B

Co bude Vaším úkolem:

  • Samostatná konstrukční činnost 3D CAD v systému Inventor
  • Studium a sledování vývojových trendů v oblasti konstrukce obráběcích strojů
  • Zpracování výrobní dokumentace a změnová řízení
  • Budete technickou podporou při výrobě a montáži
  • Tvorba 3D modelů
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Nabízíme:

  • odbornou práci,
  • spolehlivé zázemí firmy s 21-ti letou tradicí a stabilní pozicí na trhu,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu,
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění,
  • příspěvek na stravné v nejvyšší možné výši
  • zaměstnanecké slevy na vybraných internetových obchodech s elektronikou,
  • firemní akce,
  • zkušení a spolupracující vedoucí, kteří Vás rádi zaškolí

Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy.