Elektrokonstruktér/-ka

Náplň práce:

  • vývoj a konstrukce obráběcích strojů
  • práce v CAD systémech s zpracování elektrotechnických schémat
  • zpracování dokumentace a související administrativa
  • práce s technickými normami

Naše požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky,automatizace nebo informatiky
  • alespoň částečná znalost nejméně jednoho světového jazyka
  • dobrá znalost běžných kancelářských počítačových programů a odborné využití internetu
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek
  • ochota dále se vzdělávat
  • ŘP sk. B

Co nabízíme:

  • spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu
  • profesní růst v oboru automatizace a v oblasti výroby obráběcích strojů
  • práci v přátelském kolektivu
  • zajímavé benefity včetně příspěvku na dopravu

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ nebo studenty posledního ročníku magisterského studia (jako VPP, po ukončení studia na HPP). Pozice je vhodná i pro OZP.

  Místo výkonu: Dlouhé díly 447, ZLÍN - LOUKY